Поділитись:

Додаток DeepNude «знімає одяг» із жіночих фото

П'ятниця, 28 червня 2019, 04:20

Анонімний програміст створив додаток DeepNude, який використовує нейромережу для того, щоб «видаляти одяг» з жіночих фотознімків, створюючи реалістичне зображення оголеного тіла.

Додаток працює тільки з жіночими фотознімками – якщо використовувати його на чоловічому фото, він може «домалювати» чоловікові жіночі статеві ознаки, – повідомляє УНІАН з посиланням на Vice.

Проект DeepNude був запущений як вебсайт, який демонструє простоту технології і дозволяє завантажити додаток для Windows або Linux. Зазначається, що журналісти самі протестували додаток на десятках світлин – найкраще він працює з тими фото, де жінка вже частково оголена (наприклад, позує в бікіні).

У вільній версії додатка отримані в результаті обробки знімки позначені великим ватермарком. У платній версії вартістю 50 доларів ватермарк зі знімка прибирається, але з'являється червоний штамп «Фейк». Творець технології в анонімному листуванні розповів, що технологія заснована на алгоритмі pix2pix з відкритим вихідним кодом, розробленим в Каліфорнійському університеті.

Для навчання нейромережі використовувалося понад 10 тисяч фотографій оголених жінок. Автор зазначає, що зараз алгоритм працює лише з жіночими фото, тому що зображення оголених жінок було простіше знайти в інтернеті. Проте, він хоче зробити і «чоловічу» версію алгоритму.

Програміст підкреслює – те, що робить DeepNude, легко повторити вручну за допомогою графічних редакторів. Опитані журналістами фахівці у сферах технологій, права та захисту прав людини, водночас, побоюються, що технологія може застосовуватися для "порнопомсти" і послужити для «вторгнення в інтимне приватне життя» людини.

На створення реалістичного фейкового знімка в додатку буде потрібно близько 30 секунд. Раніше в Німеччині програмісти створили нейромережу, що ідентифікує в соцмережах порноактрис.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 серпня 2019
20 серпня 2019
08:25
18 серпня 2019
17 серпня 2019
16 серпня 2019
15 серпня 2019
14:31
13 серпня 2019