Поділитись:

На Волині просто неба показали комедію «Герой мого часу» (фото)

Неділя, 30 червня 2019, 22:15

Сьогодні, 30 червня, у Ковелі відбувся перший показ фільму просто неба «Герой мого часу».

Молодіжний центр «Місто ідей» та Кінотеатр «Прем'єра» оголошують сезонний проект «Кіно просто неба» відкритим! Перший показ і уже аншлаг – на фільм завітали понад 300 глядачів, – повідомила керівниця молодіжного центу Людмила Зубарєва, пише КовельPost.

Дивилися українську комедію «Герой мого часу», 2018 року. Проект у Ковелі реалізовується у правовому полі завдяки співпраці кінотеатру «Прем'єра» та компанії «Arthouse Traffic». Технічно роботу проекту забезпечують Молодіжний центр «Місто ідей» та Народний дім «Просвіта».

Особливу подяку організатори висловлюють юним волонтерам, які прийшли на перегляд фільму та допомогли з розміщенням лавок. А також поліції за забезпечення охорони упродовж всього заходу.

Людмила Зубарєва подякувала за підтримку молодіжних ініціатив та реалізацію цього проекту: директорам кінотеатру «Прем’єра»: Руслані та Юрію Цюп'яшукам, директору НД «Просвіта» Михайлу Пірожику, команді фотографів Молодіжного центру – Арсену Вороб'ю (Nathan Nyx) та Денису Вальтеру.


Вхід на перегляд фільмів просто неба вільний. За розкладом показів цього літа запрошують стежити на сторінках організаторів у Фейсбук Молодіжний центр «Місто ідей» та Кінотеатр «Прем'єра», інстаграм @ideas_city @kinoteatrpremiera.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 лютого 2020
14:00
12:00
25 лютого 2020