Поділитись:

Українські студенти-медики вперше складають міжнародний іспит з основ медицини

Понеділок, 01 липня 2019, 14:33

Сьогодні, 1 липня, більша частина студентів 3 курсу спеціальності «Медицина» вперше складають міжнародний іспит з основ медицини (IFOM) як частину Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ).

Про це повідомляє Урядовий портал.

Українські студенти складають IFOM українською мовою у веб-форматі, іноземні – українською та англійською у веб-форматі або російською у паперовому варіанті. Нагадаємо: IFOM містить 160 питань та перевіряє рівень професійної компетентності із фундаментальних дисциплін, які студенти вивчають протягом перших трьох років навчання.

Формування порогу «склав-не склав» відбудеться після аналізу результатів і відповідей студентів з урахуванням факту, що такий іспит відбувається вперше та навчальні програми можуть відрізнятись у різних університетах України та світу. Результати складання іспитів проаналізує фахова панель із залученням представників МОЗ України, МОН України, університетів та незалежних експертів. Якщо у тестах IFOM будуть питання з мінімальною кількістю правильних відповідей (наприклад, через особливості викладання у ЗВО), ці питання не впливатимуть на результат «склав-не склав».

Забезпечення належних умов проведення атестації студентів – обов’язок ректорів університетів. Викриття фактів саботажу іспитів з боку закладів вищої освіти може стати причиною розірвання трудових контрактів з керівництвом таких закладів.

Загалом протягом 1-3 липня іспит мають скласти 12 877 студентів-медиків.

Якщо студенти не з’являться на іспит або у будь-який інший спосіб без поважних причин не візьмуть участь у тестуванні, вони отримують результат «0». Повторно скласти іспит можна лише один раз – у серпні, відповідно до графіку Центру тестування, за власний кошт. Якщо повторна спроба буде невдалою, студента відрахують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 березня 2020
29 березня 2020
09:55
28 березня 2020
27 березня 2020
20:00
24 березня 2020
23 березня 2020
14:21
22 березня 2020