Поділитись:

Копачівська тергромада отримала свою символіку (фото)

Субота, 06 липня 2019, 15:02

Під час засідання сесії Копачівської сільської ради 24 червня затверджено офіційну символіку.

Проект геральдичних символів від Сергія Янішеського пройшов конкурсний відбір, а під час громадського обговорення набрав найбільшу кількість голосів, – інформують на сайті Копачівської ОТГ. 

Однак члени комісії до проекту внесли свої зауваги та пропозиції, після обговорення доручили автору дещо доопрацювати геральдичну символіку. Після невеликих правок проект символіки винесли на розгляд сесії сільської ради, а після короткого обговорення – затвердили.

Офіційні символи ОТГ пройшли геральдично-вексилологічну експертизу. Всі зауваги, озвучені у висновку експерта, усунено. Затверджена офіційна символіка може і буде використовуватися в громаді найближчим часом.

Переможець конкурсу Сергій Янішевський отримає грошову винагороду.

Опис герба:

Щит перетятий на червоне та зелене поле. На червоному полі – срібний хрест. На зеленому полі – три срібні наконечники рала. Щит у золотому картуші та увінчаний золотою сільською короною.

Символіка: Одна з фігур – три звернені вгору срібні наконечники рала – символізують землеробство. Інша – срібний хрест – частина гербу Волині, що вказує на належність сіл Копачівкої об’єднаної територіальної громади до цієї території. Червоний колір символізує хоробрість, сміливість, мужність, безстрашність, теплоту, любов, великодушність, а також кров, пролиту у війнах. Зелений колір символізує надію, радість, достаток, свободу, здоров'я. Корона з колосків вказує на сільський статус населеного пункту.

Опис прапора: 

Квадратне полотнище, яке складається з двох рівновеликих горизонтальних смуг – білої (верхня) та зеленої, у центрі білої смуги – герб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 лютого 2020
15 лютого 2020
14 лютого 2020