Поділитись:

В ігровій зоні «Променя» оновили іграшки (фото)*

Понеділок, 08 липня 2019, 13:45

В дитячому розважальному комплексі «Смугастий носоріг», що на 2-му поверсі РЦ «Промінь», відбулось чергове оновлення іграшок.

Зокрема, поповнилась колекція автомобілів для маленьких водіїв, а в будиночку машиніста з'явилась ще одна залізниця.

Для дівчаток Феї Долини Смугастого підготували нові костюми, аби кожна маленька гостя змогла відчути себе справжньою принцесою. Відтепер в Будиночку Фей можна не лише переодягатись та міряти казкові вбрання, а й злегка причепуритися – для маленьких модниць з'явився набір краси.

Не залишаться без уваги і найменші крихітки, адже для них є тематичні пупси та інтерактивні іграшки відомого французького бренду Battat.

Такі поповнення відбуваються в комплексі систематично. Щомісяця частково замінюють іграшки та щоквартально відбувається повне оновлення. Всі
іграшки в ігровій зоні підбираються за основними критеріями безпеки та за інтересами діток. Працівники комплексу постійно проводять опитування серед гостей, аби знати, на що звертають увагу батьки та діти, відвідуючи комплекс. Також стежать за новими трендами в сфері дитячих розваг, щоб завжди бути на крок попереду. Адже дитячий розважальний комплекс «Смугастий Носоріг» – це особливе місце щасливих дітей.

Адреса комплексу: 2-й поверх, РЦ «Промінь», просп. Президента Грушевського, 2.

Посилання: https://www.facebook.com/smugastiy.nosorig/

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 лютого 2020
20 лютого 2020
19 лютого 2020
18 лютого 2020
16 лютого 2020
15 лютого 2020
14 лютого 2020