Поділитись:

Платите податки – є співпраця, – керівник Волинської митниці до бізнесу

Вівторок, 16 липня 2019, 09:31

Більше півсотні представників суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності та підприємців – митних брокерів поставили запитання, що найбільше їх турбують, виконувачу обов’язків начальника Волинської митниці ДФС у ході ініційованої ним зустрічі.

Вона відбулась на митному посту "Луцьк", – інформує Волинська митниця ДФС. 

Митне оформлення громадянами вживаних автомобілів з іноземною реєстрацією та їхня митна вартість, пропуск через кордон лісоматеріалів за наявності сертифіката про походження сировини, вхід у зону митного контролю та розмір оплати за перебування у терміналі, робота інформаційних комплексів ДФС та брак штатної чисельності митників при збільшенні навантаження – коло тем, які порушували під час відвертої та гострої дискусії.

Керівник Волинської митниці Андрій Войцещук зізнався, що чекав такого шквалу запитань. Певні кроки для вирішення окремих проблем уже зроблені: успішно працює Єдине вікно та Єдиний казначейський рахунок. Проте великий масив роботи – попереду, у ході становлення нової Державної митної служби України. Передусім треба розуміти, що основним документом для митника є Митний Кодекс України, який є законом і внесення змін до нього можливе виключно через законодавчу ініціативу. А поки закон чинний, його можна обговорювати, але положення треба виконувати.

За результатами зустрічі створюється робоча група з числа митних брокерів, представників суб’єктів ЗЕД та службовців з митних постів Волинської митниці ДФС. Завдання – у короткочасній перспективі запропонувати механізми, які б стали основою для пропозицій щодо прискорення митного оформлення товарів, усунення дублювань функцій митних та правоохоронних органів, спрощення процедур митного оформлення для фізичних осіб – громадян України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Хотіли змінити керівника митниці", – Кривіцький про "кримінал" на нього

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 жовтня 2019
21 жовтня 2019
18 жовтня 2019
17 жовтня 2019
16 жовтня 2019
15 жовтня 2019
11 жовтня 2019
10 жовтня 2019
09 жовтня 2019
07 жовтня 2019
04 жовтня 2019
03 жовтня 2019