Поділитись:

Що покажуть у кінотеатрі «Променя» цього тижня (відео)*

Середа, 17 липня 2019, 21:02

Вже завтра, 18 липня, у кінотеатрі Multiplex, що у РЦ «Промінь», на екрани вийдуть нові фільми.

«Король Лев»

Жанр: мультфільм, пригоди.

Улюблена історія про Короля Лева оживе у приголомшливій пригоді від Disney влітку 2019. Сімбі, синові короля Муфаси, доведеться пройти нелегкий шлях, щоб заявити своє право на владу.

Найсучасніші технології занурять вас у фантастичний світ африканської савани. Зустріньтеся з її дикими мешканцями, що не менше за людей знають про любов і зраду, дружбу, сміливість і справжню відданість.

«Анна»

Жанр: Бойовик.

Анна Полятова – це неймовірна жінка. Вона зуміла поєднати в собі двох абсолютно різних людей. Для всіх навколо Анна – це молода красива російська модель, яка всіх навколо може легко зачарувати. Але насправді за зовнішністю цієї дівчини ховається небезпечна вбивця. Вона може позбавити життя будь-кого, хто зустрінеться їй на шляху, якщо у цьому буде потреба. Анна бере будь-які навіть найскладніші замовлення, адже ніхто не підозрює, що ця тендітна дівчина може вбивати. Вона найнебезпечніша вбивця в усьому світі. 

«Біль та слава»

Жанр: Драма.

Талановитий кінорежисер наприкинці свого творчого шляху озирається в минуле й опиняється у вирі яскравих спогадів. Ніжні почуття до матері, любов і розлука, пошуки щастя й успіху. Все це спонукає творця до важливих роздумів про життя і мистецтво, біль та славу...

Квитки на прем’єри можна придбати за посиланням: https://multiplex.ua/ua/soon або ж на касі кінотеатру.

Надрукувати
мітки:
коментарів