Поділитись:

На Волині хотіли змінити межі села Любохини, але суд не дозволив

Середа, 24 липня 2019, 16:21

фото ілюстративне 

Волинський обласний адміністративний суд, задоволивши позов Ковельської місцевої прокуратури, визнав протиправним та скасував рішення Старовижівської районної ради щодо затвердження проекту землеустрою про встановлення та зміни меж села Любохини Старовижівського району.

Про це інформує пресслужба прокуратури Волині. 

На виконання листа прокуратури Головне управління Держеокадастру у Волинській області встановило, що дія чинного генерального плану села Любохини не обґрунтовує розширення меж цього населеного пункту. Новий генеральний план населеного пункту села із введенням до нього земельної ділянки площею 939 га не розроблявся та не затверджувався, що є порушенням Закону України «Про землеустрій» та Земельного Кодексу України.

Відтак суд задоволив позовні вимоги прокуратури, визнав протиправним та скасував незаконне рішення Старовижівської районної ради про зміни меж села.

Таким чином земельну ділянку повернуто у власність держави та попереджено подальше розпорядження нею Любохинівською сільською радою, оскільки  це  суперечило чинному законодавству у сфері земельних відносин, створювало передумови для незаконної забудови територій та їх відчуження у приватну власність фізичних чи юридичних осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 грудня 2019
08 грудня 2019
06 грудня 2019