Поділитись:

У «Протилежному Погляді» розповіли, хто може стати головою Волинської облради (відео)

Четвер, 25 липня 2019, 21:55

Свою думку на запитання про те, хто ж очолить Волинську обласну раду після виборів до парламенту, озвучили заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Денис П’ятигорець, журналіст, співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Тарас Шкітер та член виконавчого комітету Луцької міської ради Ігор Алексєєв.

Про ймовірну кандидатуру, яку можуть підтримати депутати обласної ради на сесії 26 липня, вони розповіли під час прямого ефіру головного на Волині суспільно-політичного ток-шоу «Протилежний Погляд LIVE» на 12 каналі.

Денис Пятигорець вважає, що це буде Ірина Вахович.

«Думаю, що Ірина Вахович очолить обласну раду… Як на мене, сьогодні вона є найкращою кандидатурою. Якби я був депутатом обласної ради, то точно проголосував за неї, незважаючи на те, з якої я політичної сили», – зізнався заступник голови Волинської обласної державної адміністрації П’ятигорець.

Ігор Алексєєв, своєю чергою, додав, що зараз концептуально значення, хто стане головою Волинської обласної ради, немає.

«Головне, щоб вона продовжувала плідно працювати і виконувати свої обов’язки», – додав член виконкому Луцькради.

А журналіст Тарас Шкітер зауважив, що нині Ірина Вахович є викладачем в одному з луцьких університетів і поганого про неї нічого сказати не можна.

«Наскільки вона буде дієвою, хорошим управлінцем і функціонером, побачимо, якщо саме за неї буде голосування», – підсумував Шкітер.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 листопада 2019
05 листопада 2019
29 жовтня 2019
15:47
24 жовтня 2019
12:12
22 жовтня 2019
20 жовтня 2019