Поділитись:

"Яровиця FLY" матиме одну з кращих систем вентильованих фасадів*

П'ятниця, 26 липня 2019, 15:00

Вентильований фасад SCANROC – одна з кращих систем вентильованих фасадів, призначена для утеплення та оздоблення фасадів. Отож, монтують цю систему на 11-12 під’їзди ЯРОВИЦЯ FLY.

Система вентильованих фасадів SCANROC дозволяє зберегти стіни будівель сухими завдяки постійному провітрювання стіни, що зберігає нормальний мікроклімат і не дозволяє на відміну від мокрих (штукатурених) фасадів розвиватися всередині стін грибків, цвілі. Природний мікроклімат – це ваше здоров'я.

Найбільш значущими перевагами системи вентильованих фасадів SCANROC є довговічність, енергоефективність, краса, ремонтопридатність.

  • Економія до 40 % енергоресурсів на утримання будинку (дозволяє істотно економити на опаленні в холодну пору року і кондиціонуванні влітку).
  • Забезпечує високі і стабільні показники з теплового опору.
  • Термін служби системи 100 років, не схильна до просідання і сейсмічних впливів.
  • Неповторний зовнішній вигляд.

А ще... У системі SCANROC утеплення і облицювання фасаду будинку винесені на зовнішні сторони стін, що дозволяє захистити стіни від будь-яких впливів зовнішнього середовища і зберегти всю корисну площу приміщень. Для стін, які «одягнені» в SCANROC, не страшна побутова волога. З'являючись в процесі життєдіяльності людини, вона не затримується в стінах.

Система SCANROC зупиняє негативний вплив «щілин холоду», тобто частин будівельних конструкцій, які мають прямий контакт з навколишнім середовищем (міжповерхові перекриття, віконні перемички). Використання при обробці фасадів SCANROC з утеплювачем 100 мм дозволяє зменшити вплив вуличного шуму приблизно на 25 %.

Завдяки особливій формі елементів, фасад SCANROC імітує цегляну кладку. Базовим матеріалом фасадного каменю SCANROC є гранітна крихта, що забезпечує йому міцність і
довговічність. Спеціальні добавки в складі каменю захищають його від впливу ультрафіолетових променів і покращує показники довговічності, тому з часом камінь не втрачає своїх характеристик і колірної насиченості.

Система SCANROC сконструйована таким чином, що впливом природного просідання будівлі і сейсмічних процесів фасад не руйнується. Оздоблення будинків системою SCANROC прекрасно захищає стіни від будь-яких впливів зовнішнього середовища і значно продовжує термін служби будинку.

Висока якість і надійність SCANROC забезпечені використанням передових шведських технологій та високоякісної сировини, а також системою контролю якості на виробництві. Компанія і далі буде інформувати про технології та матеріали, які використовують при будівництві ЯРОВИЦЯ FLY.

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 грудня 2019
11 грудня 2019
09 грудня 2019
14:20
08 грудня 2019
07 грудня 2019
06 грудня 2019
18 листопада 2019
29 жовтня 2019
25 жовтня 2019
24 жовтня 2019
18 жовтня 2019
10 жовтня 2019
04 жовтня 2019
03 жовтня 2019