Поділитись:

У Луцьку хочуть встановити "сонячну лавку", яка заряджатиме ґаджети

Середа, 25 травня 2016, 20:47

У Луцьку хочуть виготовити та встановити Solar Bench – лавки із сонячною панеллю, що дозволить лучанам не лише відпочити, а й безкоштовно підзарядити телефони, планшети та інші гаджети за допомогою енергії сонця.

Із такою ініціативою виступила ГО "Фундація Розвитку Громад".

Кошторис цього виробу – до 15 тисяч гривень, вартість залежить від матеріалів (дерево, метал), виробника, моделі сонячної панелі, акумулятора та вартості монтажних робіт.

Наявність таких лавочок у Луцьку (хоча б однієї) буде підтвердженням європейськості лучан та показником того, що вони дбають не лише про саму наявність, але також і про функціональність речей, які знаходяться в публічних місцях.

"Пропонуємо всім бажаючим не чекати, поки наші можновладці захочуть проявити ініціативу, тавласними силами організувати виготовлення та встановлення такої необхідної речі. Місця для встановлення можна пропонувати також, виходячи з міркувань необхідності та антивандальності. Ініціатива, на нашу думку, цікава та своєчасна, так як в інших містах України вже з'являються лавки та зупинки із сонячними панелями. Будемо вдячні всім, хто долучається до нашої ініціативи. Ми направили запит на Луцьку міську раду стосовно можливих місць для встановлення такого виробу, а також ініціюємо написання петиції щодо самого встановлення. Дякуємо всім за посильні внески!" – інформує прес-служба громадської організації.

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 грудня 2019
21:06
15:00
06 грудня 2019
16:05