Поділитись:

Вебсайт луцького "політеху" потрапив у світовий рейтинг

П'ятниця, 02 серпня 2019, 21:03

Webometrics Ranking of World's Universities опублікував традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їхньої присутності в мережі. Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік: у січні та липні.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайта навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, кількість завантажених на сайт файлів та інші показники, – інформує Освіта.ua. 

Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету. Розробники зазначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів до уваги не береться.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у липні 2019 року.

Загалом, рейтинг охоплює понад 12 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу, з них – 320 закладів вищої освіти з України.

Згідно з результатами рейтингу, найбільш присутнім у мережі українським вищим навчальним закладом є Сумський державний університет. Друге місце посів Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, третє — Харківський національний університет ім. Каразіна. Четверте, п'яте і шосте місця в українському рейтингу отримали Тернопільський національний економічний університет, Київський політехнічний інститут та Одеський національний університет ім. Мечнікова. Сьоме та восьме місця посіли Національний університет «Львівська політехніка» та Національний гірничий університет. Дев'яте місце в українському рейтингу отримав Львівський національний університет ім. Івана Франка. Десятий рядок за Харківський національним університетом радіоелектроніки.

У рейтинг також потрапив Луцький національний технічний університет. Він у ТОП-100 українських вишів опинився на 66 місці, а в світовому рейтингу – на 6956. Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки опинився в українському ТОПі на 128 місці. У лютому 2018 року СНУ був на 60-му місці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейтинг вишів 2019: луцький «політех» випередив СНУ

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 лютого 2020
21 лютого 2020
20 лютого 2020