Поділитись:

У Луцьку муніципали знайшли автомобіль-двійник (фото)

П'ятниця, 09 серпня 2019, 11:40

Муніципали зафіксували правопорушення щодо стоянки на вул. Кривий Вал, 24. На відповідальну особу щодо автомобіля марки «Renault Scenic», державний номерний знак якого «СВ8213АХ», винесли постанову. 

Це сталося 8 липня. А вже 17 липня до Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради звернувся власник автомобіля, який проживає в с. Гончарівське Чернігівського району Чернігівської області, та повідомив про те, що він взагалі з 16 липня за межі села не виїжджав. Відтак, до факту вчиненого адміністративного правопорушення стосунку не має, також він надав фото, на якому чітко видно, що його автомобіль відрізняється за відтінком кольору від автомобіля, який був припаркований на вул. Кривий Вал, 24. Окрім того, чоловік у Луцьку ніколи не був, машину в користування комусь іншому не передавав, – повідомляють муніципали у Facebook. 

Цей факт дає підстави вважати, що в Луцьку є двійник автомобіля. 

Задля перевірки інформації департамент звернувся до Національної поліції та патрульної поліції для виявлення цього автомобіля та перевірки номеру кузова щодо знищення, підробки або заміни номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу, що кваліфікується ст. 290 Кримінального Кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:26
09:43
18 лютого 2020