Поділитись:

Луцькі муніципали видали 16 ордерів на проведення земляних робіт

Понеділок, 12 серпня 2019, 05:36

В період з 03.08.2019 р. по 09.08.2019 р. відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради видав 16 аварійних ордерів.

Про це інформує прес-служба муніципальної варти на своїй сторінці у Facebook.

Аварійні ордери отримали: 

  •  ТОВ "Фреш Трейд" за адресою: вул. Братковського, 4а;
  •  КП "Луцьке підприємство електротранспорту" за адресою: просп. Соборності, 32;
  •  ПрАТ "Волиньобленерго" за адресами: на розі вул. Загородня та просп. Відродження, 30, вул. Даньшина, 10а, вул. Привокзальна (військове містечко), вул. Бічна, 6 (заїзд до будинку), просп. Молоді, 15, вул. Ветеранів, 6;
  •  Шевчук Анатолій Панасович за адресою: вул. Данила Шумука, 5-7;
  •  ДКП "Луцьктепло" за адресами: вул. Кравчука, 44, просп. Відродження, 43.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2 «Про Правила благо устрою міста Луцька» видані ордери залишаються на контролі департаменту муніципальної варти стосовно дотримання термінів та відновлення благоустрою пошкодженої території. 

В разі виявлення порушення та недотримання встановлених норм щодо відновлення благоустрою вказаних територій балансоутримувачів мереж, суб’єктів господарювання та громадян буде притягнено до адміністративної відповідальності згідно ст.152 КУпАП. 

"Шановні мешканці міста, якщо Ви помітили ведення незаконних земляних робіт (пов’язані з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі ліквідацією аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій), просимо повідомити виявлені адреси до департаменту муніципальної варти Луцької міської ради за тел. 722288", – просять муніципали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку просять демонтувати ворота біля ЦУМу

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 лютого 2020