Поділитись:

"Це тренер-ікона", – батько плавця про звільненого у Луцьку наставника

Вівторок, 13 серпня 2019, 19:13

У Луцьку скандал навколо спортивної школи з плавання. За підготовку рекордсменів волинському тренеру Володимиру Самчуку віддячили звільненням за прогули, тому що він готував в приватному спортклубі, а не в спортивній школі. 

Однак, таке рішення згуртувало вихованців закладу, вони стали на бік тренера, бо той проявив ініціативу: займався з чемпіонами в іншому місці, бо у школі спускають на цей період воду. Вихованці та їхні батьки збираються судитися за честь свого вихователя, – йдеться у сюжеті, який підготували "ФАКТИ". 

Тренер Володимир Самчук каже, що директор КЗ «СДЮСШОР Луцької міської ради» Олександр Сологуб дозволив йому тренувати чемпіона України Максима Ткачука, який невдовзі виступатиме на чемпіонаті світу у Будапешті (це перший спортсмен, який представляє луцьку спортивну школу, що пробився на світову першість з плавання, – ред), у приватному клубі, на час, поки у школі спущено воду з басейну:

"Це було погоджено, я передав йому (директору) заяву, почав тренувати. Максим на декілька днів поїхав на чемпіонат України, там він виборов "доросле" золото, бронзу та срібло".

Однак, для керівництва спортивної школи відсутність води у басейні – не аргумент. Вони твердять, що тренер повинен перебувати на робочому місці. Вихованці Володимира Самчука – обурені. 

"Як можна тренуватися без води? Тому ми й ходили у спортивний клуб", – каже Даниїл Сарапін.

"На мою думку наш тренер – один із найкращих тренерів не тільки в Луцьку але й на всю Україну. Він завжди підтримає та змотивує, допоможе у тренувальному процесі", – додає Максим Юзва. 

З директором школи Олександром Сологубом журналістам поговорити не вдалося, проте вони поспілкувалися з виконувачем обов'язків керівника Володимиром Озимком.

"За моєї роботи в цьому колективі таких випадків за ним не відмічалося, але зараз склалася ось така ситуація. Я навіть і не знаю як пояснити, чому він себе так повів", – прокоментував він звільнення свого колеги. 

Тим часом батьки готують колективне звернення до чиновників , стверджують, що таких професіоналів потрібно ще пошукати.

"Кидав все, абсолютно все, нехтуючи своїм часом, сім'єю, готуючи дітей до змагань. Це тренер-ікона", – сказав батько Максима Ткачука Олександр (Максим Ткачук зараз в Угорщині у складі збірної України готується до чемпіонату світу у Будапешті). 

"Коли досягаєш результату, а тебе ще й по статті звільняють... Робота тренера – це ж не ті години, які прописані в нашому розкладі, це не ті три години, а набагато більше", – у свою чергу каже Володимир Самчук. 

Попри професійність тренера та результати його вихованців, повертати його спортивна школа не збирається, місцева влада у конфлікт вирішила не втручатися. Тренер вирішив подати до суду, бо переконаний, що підстав для його звільнення не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 липня 2019
12:33
23 липня 2019
15 липня 2019
09 липня 2019
06 липня 2019
05 липня 2019
03 липня 2019
02 липня 2019
18 червня 2019
14 травня 2019
26 квітня 2019
23 квітня 2019
21 квітня 2019