Поділитись:

Лікарі і пацієнти по-луцьки, або Як ми лікуємося в інтернеті

Понеділок, 19 серпня 2019, 07:40

У Луцьку – повно спеціалістів навіть без дипломів, які можуть, вміють, знають, як лікувати людей. І пацієнти до них звертаються. Тут немає черг, не потрібно запису і консультація проводиться у будь-який час доби. Абсолютно безкоштовно. Проте з одним «але»: гарантії такого  лікування немає. Та то не біда – не бере відповідальності за лікування і лікар, який веде прийом у кабінеті.

Так, я про лікування в інтернеті. Зокрема, про групу у фейсбуці «Медицина Луцька». Хороша група, у якій дійсно багато потрібної інформації. Проте, коли часом читаєш дописи, волосся дибки стає. Ну от, наприклад, у тримісячної дитини температура третій день не збивається. І мама постить крик про допомогу. Мовляв, чим збивати, що робити, у лікаря ще не була. Навіщо? З новою ж реформою так не зручно: потрібно підняти свою дупу, посадити у таксі, власне авто чи маршрутку і завезти у поліклініку.

Інколи виставляють в групі таке фото своєї недуги, що гортаєш стрічку групи і думаєш: «Боже, як добре, що зараз не жую нічого». Цікаво от: чим люди думають, коли виставляють такі фотографії?

Або незручні питання. Є такі хвороби, про які соромно спитати у лікаря. Проте не соромно – у соцмережах.

Багато питань – багато відповідей. «Що ви думаєте про лікаря такого-то?». Також цікаво, на що розраховують люди, які хочуть отримати відповідь на подібне запитання. Ну, звісно, що одним той лікар догодив, а іншим – ні. Бо залежить, що, коли, де і як лікував. «Що ви думаєте про такий-то препарат?». Одним – допоміг, іншим – ні. Бо комусь підійшов, а в інших на нього алергія. Елементарно ж…

Але найбільше вражають пости про дітей. Як можна консультуватися в інтернеті? Хто вас консультує? Ви справді підете і купите в аптеці те, що призначили люди від кашлю вашій дитині? А ці люди за освітою – інженери, бухгалтери, військові, бібліотекарі… Або, можливо, ви перестанете давати дитині молоко, бо вам в інтернеті написали, що алергія – саме від нього?

В голові не вкладається. Справді…

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 жовтня 2019
17 жовтня 2019
16 жовтня 2019
10 жовтня 2019
01 жовтня 2019
30 вересня 2019
20 вересня 2019
17 вересня 2019
15 вересня 2019
12 вересня 2019
04 вересня 2019
30 серпня 2019
23 серпня 2019