Поділитись:

Трьох волинських посадовців звільнили за відмивання доходів

Вівторок, 20 серпня 2019, 12:05

За сім місяців поточного року волинські фахівці забезпечили відшкодування втрат на 17,9 млн грн, в тому числі за порушеннями, що виявлені у попередніх роках, – близько 14 млн грн.

Про це повідомляє Урядовий портал.

До правоохоронних органів передали 18 ревізійних матеріалів, якими порушено 16 кримінальних проваджень та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 5 особам. З початку року з метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали 9 позовів, до суду пред’явлено позов на суму 0,3 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю, керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 35 управлінських рішень.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, для Держфінмоніторингу підготували та надіслали до Держаудитслужби інформацію про виявлені фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу на суму 5,4 млн грн.

За допущені фінансові порушення 30 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, 8 – до дисциплінарної, 5 – до матеріальної та 3 посадових осіб звільнили з посад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині через фінансові махінації звільнили трьох посадовців

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 вересня 2019
13:07
14 вересня 2019
13 вересня 2019