Поділитись:

«Богдан Моторс» боротиметься за постачання тролейбусів для Луцька

Середа, 21 серпня 2019, 15:40

Луцький автоскладальний завод компанії «Богдан Моторс» візьме участь у тендері на постачання 30 нових тролейбусів для Луцька.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У рамках реалізації проекту «Міський громадський транспорт України» Луцька міська рада оголосила тендер на постачання 30 нових низькопідлогових 12-метрових тролейбусів, включно з комплектом запасних частин та витратних матеріалів, обладнання та інструменту для технічного обслуговування, ремонту і пов’язаної діяльності. Для цього Замовник має намір використати частину коштів позики Європейського інвестиційного банку.

Луцький автоскладальний завод компанії «Богдан Моторс» братиме участь у цьому тендері, оскільки має досвід у реалізації подібних проєктів по усій Україні. Лише цього року постачання сучасних тролейбусів та автобусів здійснюється або вже завершене до Києва, Харкова, Хмельницького та Сум. Переважно ці проекти реалізовуються саме коштом ЄБРР.

Нагадаємо: працівники «Автоскладального заводу №1» АТ «АК «Богдан Моторс» минулого року закликали місцеву владу забезпечити Луцьк сучасним рухомими складом. У березні 2018 р. вони вийшли на мітинг під стіни Луцької міської ради з вимогами підтримати вітчизняного виробника та відмовитися від придбання вживаних тролейбусів зі Швейцарії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 листопада 2019
14 листопада 2019