Поділитись:

Чотири штрафи: на Волині покарали депутатів ОТГ та колишніх держслужбовців

Четвер, 22 серпня 2019, 17:40

На Волині двох депутатів місцевої ОТГ, посадовця юридичної особи публічного права та ексдержавного службовця покарали за порушення вимог фінансового контролю.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Днями волинські суди до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією (несвоєчасне подання щорічної декларації) притягнули депутата Липинської об’єднаної територіальної громади Луцького району та посадову особу юридичної особи публічного права (одного з державних підприємств області).

Суд визнав їх винними у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 грн зі сплатою судового збору в сумі понад 380 грн кожному.

Крім того, за порушення додаткових заходів фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) – неповідомлення повідомлення про суттєві зміни в майновому стані – до відповідальності притягнули ще одного депутата Липинської ОТГ та ексдержавного службовця Управління Пенсійного фонду, які вчиняли операції з купівлі-продажу транспортних засобів, вартість яких перевищувала 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб.

До порушників застосували стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн зі сплатою судового збору в сумі понад 380 грн кожному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два депутати Волиньради "нарвалися" на штраф

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 вересня 2019
20:00
14 вересня 2019
20:00
13 вересня 2019