Поділитись:

Повідомили, коли запрацюють відремонтовані амбулаторії в Зміїнці і Чарукові (фото)

П'ятниця, 23 серпня 2019, 23:18

Ремонтні роботи в амбулаторіях сіл Чаруків та Зміїнець на стадії завершення.

Про це у Facebook повідомив Відділ інформаційної діяльності, інформаційних технологій та комунікацій з громадськістю Луцької районної держадміністрації.

22 серпня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Озінович та заступник голови райдержадміністрації Інна Бас, керівник КНП «Луцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Чертюк, голова Чаруківської сільської ради Жанна Пудлік, представники замовника робіт (департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації) та генпідрядного підприємства (ПП «Інтеренергоінвест») проінспектували стан виконання робіт приміщеннях для розташування амбулаторій загальної практики сімейної медицини у селах Чаруків та Зміїнець (Княгининівська сільська рада).

Під час візиту до медичних установ керівники вирішили, що стан будівель на 80-90 відсотків готові до експлуатації. До будівель уже завезені меблі. Отже, уже у вересні 2019 року нові амбулаторії мають приймати своїх перших пацієнтів. 

Довідково: реконструкція Чаруківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та реконструкція приміщення Зміїнецького ФАПу під розміщення Зміїнецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини проводиться в рамках Субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кругообігу у Волинській області» Проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» Позики Міжнародного Банку Реконструкцій та Розвитку № 8475-UA та із залученням коштів місцевих бюджетів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волиняни проти переносу амбулаторії, що вражена грибком (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів