Поділитись:

#ecostrumfest: «Промінь» екологічно святкує свою 2-річницю (фото)

Субота, 24 серпня 2019, 18:30

У Луцьку улюблений заклад багатьох містян святкує свою другу річницю.

Так, 24 серпня на території перед «Променем» замість традиційних концертів до річниці розважальних закладів міста, стартував #ecostrumfest. Зі слів організаторів, це свято думаючих і свідомих людей.

Приєднатися до святкувань запросив усіх лучан директор комплексу Дмитро Грелюк.

«Першочергово хочу привітати всіх лучан із Днем Незалежності та побажати мирного неба над головою. Сьогодні у нас День народження, і ми з радістю вітаємо усіх гостей цікавим та незвичним, але дуже актуальним фестом, який включає в себе безліч цікавих та веселих розваг. Тому запрошуємо завітати до нас і розділити святкування!», – закликав директор «Променя».

Тут протягом дня відбуватимуться багато цікавинок, які сподобаються як дітлахам, так і дорослим.

Охочі могтимуть придбати корисні та цікаві речі на екоярмарку – сумки, іграшки, вироби ручної роботи, косметичні засоби, мед, волинські ягоди перетерті з цукром та багато іншого.

Дітлахам підготували зону, де вони можуть долучитися до різноманітних майстер-класів, розфарбувати фігурки, помалювати чи приєднатися до різних ігор.

Зона арт-терапії розмістилася в зелених насадженнях від "Сад город", які спеціально підготували для #ecostrumfest. А поряд можна потестувати велосипеди з електромоторами, гіроборди та навіть з’ясувати фішки електрокару.

Чимало лучан прийшли й послухати лекції, які цікаво подавали луцькі та столичні спікери. Зокрема містянам розповідали про те, як боротися зі смородом у Луцьку; як виховувати майбутнє покоління; як правильно сортувати сміття; як випрацювати в собі прості і корисні звички, що можуть змінити світ.

Поруч із спікер-зоною вуличний художник малював важливий заклик, який до кінця святкування презентує серед свідомих гостей фестивалю.

Годі вже й говорити про перформанси, які відбувалися протягом #ecostrumfest. Художники із особливою подачою та спецефектами відігравали заклики і доносили інформацію на екотематику.

Кожному з відвідувачів було чим зайнятися під час святкування другої річниці. До того ж, фест супроводжувався запальною музикою від діджея.

#ecostrumfest триватиме до 21 години. Однак варто пам’ятати, що у приміщенні РЦ «Промінь» весь день також відбуватимуться круті розіграші із призами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 січня 2020
14 січня 2020
09 січня 2020
03 січня 2020
10 грудня 2019
09 грудня 2019
26 листопада 2019
10 листопада 2019
03 жовтня 2019
11 вересня 2019
20 серпня 2019
17 липня 2019
26 червня 2019
28 травня 2019
21 травня 2019