Поділитись:

У Луцькраді затвердили стипендіатів: платитимуть по 300 гривень

Середа, 28 серпня 2019, 12:22

У Луцькій міській раді затвердили список школярів, які отримуватимуть 300 гривень стипендії щомісяця.

Відповідне рішення ухвалили у середу, 28 серпня, під час засідання сесії. 

Пропонуємо вашій увазі список стипендіатів.

Міронов Нікіта Олександрович

- учень 10-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23», стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича);

Крамар Соломія Олександрівна

- учениця 8-Г класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради»,  стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича);

Бондаренко Богдана Русланівна

- учениця 11 класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки);

Гаргола Ольга Олександрівна

 

 

 

- учениця 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука);

Лугінін Богдан Андрійович

 

- учень 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича);

Дударєв Андрій Дмитрович

- учень 9-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 18», стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича);

Єфімов Владислав Олександрович

 

- учень 9-Д класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», стипендіат у  галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича)

Ткаченко Ольга Миколаївна

 

- учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»,  стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка);

Войнаровський Макар Андрійович

- учень 8-Б класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради  Волинської області, стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича);

Петренко Катерина Олегівна

- учениця 11-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради», стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова);

Побережний Валерій Володимирович

- учень 9-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича);

Левкович Ірина Романівна

- учениця 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича);

Швек Олександра В’ячеславівна

- учениця 9-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича);

Хвесик Андрій Андрійович

 

- учень 9-А класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);

Студницький Матвій Андрійович

 

- учень 10 класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі);

Юдаков Олександр Станіславович

 

- учень 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича);

Ваколюк Марія Сергіївна

 

- учениця 11-В класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича);

Шафранський Сергій Сергійович

- учень 7-А класу КЗ «Луцька  гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у  галузі театрального мистецтва, (стипендія імені Наталії Ужвій);

Кравчук Роман Сергійович

 

- учень 11 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», вихованець народного художнього колективу ансамблю спортивно-бальних танців «Троянда», стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця);

Торунова Катерина Олександрівна

 

- учениця 9-Д класу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради», стипендіат у  галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни);

Козуб Дарина Богданівна

- учениця 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Миколи Драгоманова);

Пушкар Вікторія Дмитрівна

- учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В Україні суттєво збільшать стипендії спортсменам і тренерам

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 вересня 2019
06 серпня 2019
14 липня 2019
21 червня 2019
03 червня 2019
01 червня 2019
15 травня 2019
08 травня 2019
21 квітня 2019
27 березня 2019
28 січня 2019
13 січня 2019
14 грудня 2018
24 листопада 2018