У Луцькраді затвердили стипендіатів: платитимуть по 300 гривень
У Луцькій міській раді затвердили список школярів, які отримуватимуть 300 гривень стипендії щомісяця.
Відповідне рішення ухвалили у середу, 28 серпня, під час засідання сесії.
Пропонуємо вашій увазі список стипендіатів.
Міронов Нікіта Олександрович |
- учень 10-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23», стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича); |
Крамар Соломія Олександрівна |
- учениця 8-Г класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради», стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича); |
Бондаренко Богдана Русланівна |
- учениця 11 класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки); |
Гаргола Ольга Олександрівна
|
- учениця 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука); |
Лугінін Богдан Андрійович
|
- учень 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича); |
Дударєв Андрій Дмитрович |
- учень 9-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 18», стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича); |
Єфімов Владислав Олександрович
|
- учень 9-Д класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», стипендіат у галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича) |
Ткаченко Ольга Миколаївна
|
- учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка); |
Войнаровський Макар Андрійович |
- учень 8-Б класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича); |
Петренко Катерина Олегівна |
- учениця 11-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради», стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова); |
Побережний Валерій Володимирович |
- учень 9-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича); |
Левкович Ірина Романівна |
- учениця 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича); |
Швек Олександра В’ячеславівна |
- учениця 9-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича); |
Хвесик Андрій Андрійович
|
- учень 9-А класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича); |
Студницький Матвій Андрійович
|
- учень 10 класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі); |
Юдаков Олександр Станіславович
|
- учень 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича); |
Ваколюк Марія Сергіївна
|
- учениця 11-В класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича); |
Шафранський Сергій Сергійович |
- учень 7-А класу КЗ «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі театрального мистецтва, (стипендія імені Наталії Ужвій); |
Кравчук Роман Сергійович
|
- учень 11 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», вихованець народного художнього колективу ансамблю спортивно-бальних танців «Троянда», стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця); |
Торунова Катерина Олександрівна
|
- учениця 9-Д класу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради», стипендіат у галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни); |
Козуб Дарина Богданівна |
- учениця 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Миколи Драгоманова); |
Пушкар Вікторія Дмитрівна |
- учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук). |
ЧИТАТИ ТАКОЖ: В Україні суттєво збільшать стипендії спортсменам і тренерам
У Луцьку сходи біля ТЦ «Егоїст» «вилізли» на тротуар та заважають перехожим (фото)
У Луцьку шукали гламурну власницю «золотої» соски (фото)
У Луцьку на місці затишного кафе відкрили новий заклад (фото)
Понад мільйон тюльпанів: «Волинська Голландія» здивує новими сортами (фото)
Із присмаком «совка»: у Луцьку представили план території мікрорайону вулиці Клима Савура (відео)