Поділитись:

Як пройшла річниця РЦ «Промінь» (відео)*

Середа, 28 серпня 2019, 14:35

РЦ «Промінь» поділився душевним відео та фотографіями з екологічного фестивалю #ecostrumfest та подякував всім небайдужим за підтримку.

«Привіт! Як нам сказали, Луцьк має свідомих людей! Раді чути про це від запрошених гостей, споглядати на це самим. Це був, дійсно, світлий день, як ми говорили у відео запрошенні)) Хочемо ще раз усім подякувати. Усім учасникам, спікерам, тим, хто розділяв наші переживання та підтримував) Тим, хто вірив, що обраний нами формат має право на життя... Йшли мурашки, коли на лекціях відповіді на питання, щодо сортування сміття, давали діти! Раді жити у місті думаючих людей! Любимо вас, ваш Промінь» – поділився РЦ «Промінь» на сторінках у соціальних мережах.

Нагадуємо, що на #ecostrumfest було багато різнотипних зон. 4 лекції на болючі теми про екологію та збереження планети, такі як: сморід у Луцьку, сортування сміття, свідоме виховання дітей та життя у стилі «нуль відходів».

Також на екофестивалі розмістилася зона для дорослих – арт-терапія, де можна було порелаксувати та відчути себе частинкою природи через творчість. Розважальна дитяча зона з майстер-класами та розвагами.

Екоярмарок від місцевих та всеукраїнських виробників. Виставкова зона з екологічним транспортом та сонячними батареями. Протягом дня, гостей розважав діджей. Можна було поспостерігати, як стрітартер малює важливий заклик на картонних коробках. Вражали авторські перформанси на тему екології. І під вечір додали атмосфери, під захід сонця, інструментальний гурт.

Більше фото ТУТ.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 жовтня 2019
16 жовтня 2019
15 жовтня 2019
13 жовтня 2019
12 жовтня 2019
11 жовтня 2019
09 жовтня 2019
08 жовтня 2019