Поділитись:

Волинська боксерка Тетяна Коб вийшла до півфіналу чемпіонату Європи

Четвер, 29 серпня 2019, 11:25

Ковельська боксерка Тетяна Коб пробилася до півфіналу чемпіонату Європи-2019 з боксу серед жінок.

Про це повідомляє Відділ питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації.

З 24 по 31 серпня у Мадриді відбуваються жіночі боксерські змагання, за результатами яких ковельчанка Тетяна Коб (вагова категорія 51 кг) вкотре підтвердила свій статус найсильнішої.

Вчора, 28 серпня, у вечірній програмі спарингів чвертьфіналу Тетяна Коб перемогла Каміллу Фаду з Італії та вийшла у ½ чемпіонату. Цим успіхом спортсменка, як мінімум, гарантувала бронзову медаль у свій арсенал.

У фіналі Тетяна Коб боксуватиме із турчанкою Бусе Чакіроглу. До слова, дівчата вже зустрічалися на рингу ІІ Європейських Ігор, тоді українка поступилася суперниці.