Поділитись:

Волинські фірми переходять на е-звіти

Понеділок, 02 вересня 2019, 11:51

Електронний формат спілкування з податковою службою щомісяця здобуває нових прихильників. Волинські підприємства та фірми вже 82 відсотки звітів перед податковою подають в електронному вигляді.

Зокрема, за останніми даними на Волині в середньому щомісяця платники податків-юридичні особи подають через Електронний кабінет 24 тисячі звітних документів, – інформує ГУ ДФС у Волинській області. 

«Швидкість опрацювання інформації, отриманої від платників податків в електронному вигляді, суттєво вища, аніж аналіз і внесення до бази даних показників з паперових документів. Цю перевагу давно оцінили ті представники підприємництва, котрі цінують свій час і впроваджують в роботу сучасні інформаційні технології. Саме електрона звітність як дистанційна форма спілкування з податковою службою усуває перешкоди та корупційні ризики. Отож, запрошуємо всіх платників податків звітуватися через Електронний кабінет», – зазначає в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Як свідчить аналітика, стовідсотково прихильники електронної звітності – платники ПДВ та податку на прибуток. Враховуючи запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального серед платників акцизного податку теж стрімко зростає кількість прихильників електронних сервісів ДПС.

Довідково:

у зв’язку з початком роботи Державної податкової служби України відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 682-р «Питання Державної податкової служби України» повідомляємо, що вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua. До завершення заходів з реорганізації Державної фіскальної служби України для зручності користувачів вхід до Електронного кабінету буде можливим і за адресою: cabinet.sfs.gov.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 січня 2020
23 січня 2020