Поділитись:

Як у «Промені» святкуватимуть «ТатоFest»*

П'ятниця, 13 вересня 2019, 13:10

15 вересня на площі РЦ «Промінь» до Дня тата відбудеться «ТатоFest» – фестиваль супертат за підтримки Міжнародного центра батьківства Волині.

Однією з найяскравіших зон «ТатоFest» буде «Super Тато», де учасники (татусі) будуть перетягувати автомобіль. Цей конкурс викликає величезний
фурор у дітей та дружин, адже не щодня побачиш, як тато тягне машину. На  участь у конкурсі діє попередня реєстрація.

Також на фестивалі буде розміщена дуже важлива зона – «Крута розмова». Цього разу вона буде у 2-х форматах: розмова тата з дитиною та розмова чоловіка з дружиною. Механіка проста, але дуже результативна. Учасники сідають один навпроти одного та ставлять питання з листочка. Дуже прості та банальні питання, які у буденному житі чомусь ніколи не ставимо. Така розмова допоможе краще пізнати одне одного та скріпити стосунки.

Окрім того, на фестивалі на гостей чекатиме дитяча зона від ДРК «Смугастий носоріг» із святковою фотозоною, сімейними розвагами від Долини Смугастого, творчими майстер-класами та багатьма цікавими сюрпризами та подарунками.

Також будуть футбольні розваги від «Клубу Лева» для батька та дитина. Можна буде пограти у мінігольф. І отримати багато смачних та корисних подарунків від книгарні «Руніка», «Ідна» та сертифікати на розваги в РЦ «Промінь».

Вхід на фестиваль вільний.

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 жовтня 2019
18 жовтня 2019
17 жовтня 2019
16 жовтня 2019
15 жовтня 2019
13 жовтня 2019
12 жовтня 2019