Поділитись:

"Підприємство на дому": у Польщі затримали 26 українців за незаконне виробництво цигарок

Субота, 14 вересня 2019, 06:50

У місті Рава-Мазовєцька в Польщі 22 громадян України звинуватили в участі в організованій злочинній групі та незаконному виробництві тютюнових виробів на велику суму – близько 1,8 млн євро, а також в ухилянні від сплати зборів.

Правоохоронці виявили підпільне виробництво у домоволодінні, яке винаймав українець. Затримали 26 громадян України, які перебували на підпільному виробництві, повідомляє Польське радіо.

Затримані проживали на території домоволодіння. Туди привозили готові партії сигарет та пакували їх. Незаконну діяльність координував 32-річний чоловік.

На підпільній фабриці вилучили професійні машини для пакування сигарет, коробки, фольгу, пристрої для заглушування мобільних телефонів та понад 640 тис готових сигарет і 24 кг тютюну. Вартість вилучених сигарет становить понад 104 тис євро.

За попередніми даними, один із затриманих українців орендував нерухомість, а решта осіб працювали на нього, пакували вже готові цигарки у пачки. Усі тимчасово проживали на терені маєтку. Туди привозили готові партії цигарок та пакували їх у пачки.

За оцінками правоохоронців, за кілька місяців у цеху могли виготовити сигарет на суму близько 1,8 млн євро.

Затриманих обвинувачують в участі в організованій злочинній групі, незаконному виготовленні тютюнових виробів на велику суму, а також в ухиленні від сплати зборів.

32-річного громадянина України обвинуватили, серед іншого, у керуванні злочинною групою. Підозрюваним загрожують штрафи та позбавлення волі до 5 років. Ватажку групи загрожує до 10 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік намагався провезти через Волинь каністру із цигарками 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 лютого 2020
14 лютого 2020
13 лютого 2020
11 лютого 2020
10 лютого 2020
09 лютого 2020