Поділитись:

"Кожен повинен знати, як надавати першу медичну допомогу", – Супрун

Субота, 14 вересня 2019, 23:15

Потреба надати першу допомогу або отримати її найчастіше виникає неочікувано. І кожному варто бути готовим.

Кожна відповідальна людина має володіти мінімальними знаннями як надавати таку допомогу. І навчитися цьому досить легко. Ці навички можуть знадобитися в будь-яку хвилину. Не тільки людям поруч, але й вам також.

Про це в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, якщо ви помітили, що комусь стало зле, ніколи не проходьте повз.  Часто люди не розуміють, що робити в такій ситуації, або не хочуть брати на себе відповідальність чи витрачати свій час, тому обирають найлегший шлях – просто проігнорувати і піти далі.


"Зупиніться, поговоріть з людиною, якщо знаєте, що робити – надайте їй першу допомогу до приїзду медиків. Часом найпростіші речі можуть врятувати комусь життя чи запобігти ускладненням, які можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям в майбутньому", – зауважила Супрун.

Свідоме і відповідальне ставлення до свого здоров’я – це те, чого навчає нас знання як правильно надавати першу допомогу. 

"Вміння надавати першу допомогу – це інвестиція в життя, не лише власного, але й всієї спільноти. Це виховання відповідальності “здорового” суспільства, коли ми думаємо не лише про себе, але й інших людей. Це як дбати про довкілля, безпеку на дорозі чи не мовчати, коли бачите насильство чи дискримінацію. Це стосується кожного з нас", – наголосила міністр.

Тому обов’язково пройдіть навчання з першої допомоги та намагайтесь регулярно оновлювати свої знання і навички. Бо прості речі рятують життя.

Зібрали важливі дописи про те, як надавати першу допомогу в різних ситуаціях. Водночас важливо не лише розуміти теорію, але й відпрацювати на практиці що і як робити. Практичні навички допоможуть не розгубитися в складній ситуації, а головне – якнайшвидше допомогти людині, що цього потребує.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 січня 2020
21 січня 2020
18 грудня 2019
13 грудня 2019
30 листопада 2019
22 листопада 2019
18 листопада 2019
14 листопада 2019
07 листопада 2019
03 листопада 2019
15 жовтня 2019
09 жовтня 2019
03 жовтня 2019