Поділитись:

Волинська обласна лікарня отримала сучасне обладнання на понад мільйон доларів (фото)

Четвер, 19 вересня 2019, 16:40

У Волинську обласну клінічну лікарню привезли обладнання вартістю понад мільйон доларів.

Про це повідомляється у спільноті "Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу- Волинська ОДА" у мережі Facebook.

Упродовж вересня-жовтня триватиме виконання договорів другої фази закупівлі медичного обладнання і розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів. Тож не обійшлося без візитів представників фірм-постачальників і цього тижня. Результат – обладнання на понад мільйон дрларів покращить надання допомоги волинянам із серцево-судинними недугами. Так у краї втілюють у життя один із найважливіших компонентів субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Договірну угоду з переможцем лоту №5 тендеру ІCB-G 6.2.2.2 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (2 фаза)» виконали 17 вересня. Адже цього дня ТзОВ «Техмедконтракт» привезло у відділення кардіохірургії Волинської обласної клінічної лікарні обладнання для проведення операцій на серці.

У постачанні – низка надсучасних інструментів провідних світових виробників (Німеччина та США), які значно покращать для медперсоналу проведення різних етапів оперативних втручань. Загальна вартість придбаного за цим лотом – понад 165 тисяч доларів. Серед обладнання – хірургічні налобні освітлювачі, бінокулярні оптичні системи, комплекти коронарних пінцетів, ножиць і голкотримачів ,ретрактор грудинний багатофункціональний та інші.

18 вересня відбулося постачання за двома лотами – 1-м і 4-м – цієї ж закупівлі 2-ї фази. І представники ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ» провезли на Волинь обладнання загальною вартістю майже мільйон доларів США. Основна частина придбаного покращить матеріально-технічну базу Волинської обласної клінічної лікарні. Адже тут залишаться наркозно-дихальний апарат, дефібрилятор-монітор, кардіомонітор з інвазивним тиском, апарат штучного кровообігу, два десятки дозаторів шприцевих, дві станції спостереження за станом пацієнта з приліжковими кардіомоніторами на 6 хворих, два кардіомонітори з інвазивним тиском та апарат штучної вентиляції легень.

Окрім того, усі районні лікарні отримають по два шприцеві дозатори, а Луцька міська клінічна, Ковельська центральна районна і Нововолинська центральна міська лікарні – по концентратору кисню, монітору пацієнта та апарату штучної вентиляції легень. Уся техніка – від кращих німецьких виробників медичного обладнання.

«І цього року, і минулого ми придбали дуже якісне медичне обладнання та розхідні матеріали. Це все – завдяки тому, що усі причетні до підготовки та проведення тендерних процедур за правилами Світового банку дійсно відповідально та професійно виконали свою роботу», – наголосив начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

Нагадаємо: загалом у другій фазі закупівель упродовж вересня-жовтня надійде постачання за 10-ма лотами загальною вартістю 3 815,9 тисячі доларів США. Коли фірми-надавачі послуг впораються із прописаними у договорах зобов’язаннями, то команда з реалізації субпроєкту за посередництва представників ЗМІ прозвітує перед волинянами про те, як вдалося змінити надання медичної допомоги у краї завдяки закупівлям надсучасної техніки та розхідників за кошти позики Світового банку уряду України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 лютого 2020
24 лютого 2020
23 лютого 2020
20:00
18 лютого 2020
14 лютого 2020
13 лютого 2020
12 лютого 2020
11 лютого 2020
16:11
09 лютого 2020