Поділитись:

Луцький бодібілдер став абсолютним чемпіоном на міжнародному турнірі (фото)

Понеділок, 23 вересня 2019, 06:42

Луцький тренер, абсолютний чемпіон України з пляжного бодібілдингу Антон Папежук відзначився на мультиспортивному фестивалі «Арнольд Класик Європа», який проходить у Барселоні (Іспанія). Лучанин виграв змагання у категорії «масл менс фізик до 175 см», а також став абсолютним чемпіоном міжнародного турніру у категорії «масл фізик».

Про це йдеться на Instagram-сторінці спортивного закладу, у якому працює Антон Папежук.

"Відчуття щирої радості та гордості за нашого тренера. Антон Папежук – абсолютний чемпіон «Арнольд Класик Європа»!

Золотим дублем у Барселоні на міжнародному турнірі «Арнольд Класик Європа» сьогодні відзначився Антон Папежук з Луцька. Вихованець Сергія Мучака спочатку виграв змагання у категорії «масл менс фізик до 175 см», а потім був визнаний кращим з кращим у «абсолютці» «масл фізик». Наші вітання з абсолютним тріумфом!", – йдеться в дописі.