Поділитись:

У Луцьку розпочався ХХІІІ Всеукраїнський конкурс читців імені Лесі Українки (відео)

Понеділок, 07 жовтня 2019, 23:17

7 жовтня у Луцьку на Театральному майдані біля пам’ятника Лесі Українки зібралися учасники ХХІІІ Всеукраїнськго конкур супрофесійних читців імені Лесі Українки  

14 акторів та студентів театральних вишів з Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Рівного та Луцька взяли участь у читаннях, – йдеться в сюжеті Суспільного Волині.

Під час урочистого відкриття заходу відбулося жеребкування.

"Я приїхала з Харківського університету імені Котляревського. Навчаюся на курсі: “Актор драмтеатру та кіно”. Приїхала на конкурс, бо мені подобаються усі заходи, які організовує Спілка театральних діячів України. Вони є співорганізаторами цього конкурсу. Мені подобаються конкурси, адже ми знайомимося з акторами з різних міст. Після кожного конкурсу є комунікативна база тих людей. На першому турі читаю “Русалка” музично-літературний твір, а на другому турі – це буде уривок з роману Юрія Винничука “Танго смерті”, – розповіла Маргарита-Юлія Білик, учасниця Всеукраїнського конкурсу читців (м. Харків).


Директор Волинського академічного обласного театру ляльок Данило Поштарук розповів, що до 120-річчя Лесі Українки Спілка театральних діячів започаткувала цей конкурс і він відбувається у всіх областях Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше в Європі для лучан влаштують парад зенненхундів*

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:51
24 лютого 2020