Поділитись:

Вибоїни, знаки, люки: що не так із луцькими дорогами (фото)

Вівторок, 08 жовтня 2019, 14:52

Відсутність знаків та вибоїни на дорогах – найбільш поширені порушення, які фіксують під час комісійного обстеження вулично-шляхової мережі в Луцьку.

Про це повідомляється на сторінці патрульних у мережі "Фейсбук".

На Волині триває осіннє комісійне обстеження вулично-шляхової мережі. Зі слів патрульних, здебільшого фіксується відсутність знаків «Дати дорогу» та «Пішохідний перехід», часто буває, що знак потрібно розвернути. Усі порушення вписуються в акт огляду.

Відсутність знаків, зокрема, фіксують на Глінки – немає знаку про круговий рух, на Львівській в кількох місцях немає знаку «Пішохідний перехід» і «Дати дорогу», така ж ситуація – в окремих місцях на Володимирській, Ковельській, Винниченка та інших вулицях.

Друге типове порушення – це вибоїни на дорогах. Таке місце патрульні також вносять до акту.

Як розповів інженер департаменту ЖКГ Олег Сергієнко, наразі в Луцьку відремонтували всі магістралі і ті дороги, де курсує громадський транспорт.

«Розроблені проєкти велодоріжок. Зроблено пониження з тротуарів, зокрема на Винниченка, Соборності, Загородній та інших», – зазначив він.

Окрім того, на виїзді з Луцька, на вулиці Львівській, зафіксували напливи, побачили їх і на Володимирській. Олег Сергієнко зауважив, що наплив ліквідувати можна – для цього частина асфальту вирізається і заливається нове покриття. Підрядників також вистачає, аби виконувати такі роботи, питання лише в коштах. Але запевняє, що всі недоліки намагатимуться усунути до настання зими.

Окрема проблема – люки на дорогах, які значно виступають або біля яких уже утворились ями.

«У таких випадках також необхідно з’ясувати, якому комунальному підприємству належить люк, і вже на відповідальну особу підприємства виносити вимогу», – пояснює поліцейський Євгеній.

Після обстеження будуть винесені вимоги на усунення всіх виявлених недоліків, також поліцейські складуть протоколи на утримувачів вулично-шляхової мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 грудня 2019
07 грудня 2019
06 грудня 2019
05 грудня 2019
04 грудня 2019
03 грудня 2019
27 листопада 2019
19 листопада 2019
18 листопада 2019
09:00
07 листопада 2019
30 жовтня 2019