Поділитись:

Компанія з групи "Континіум" очолила рейтинг виробників твердого сиру в Україні

Четвер, 24 грудня 2015, 10:09
1465
0
0
0

Приватне акціонерне товариство "Дубномолоко", яке входить до групи "Континіум", зайняло перше місце в рейтингу найбільш потужних виробників твердого сиру в Україні.

За 2014 рік на підприємстві "Дубномолоко" було виготовлено 12,945 тисяч тонн твердого сиру. Це при тому, що в найближчого переслідувача – ПАТ "Бель Шостка Україна" цей показник за аналогічний рік становив 12,197 тонн твердого сиру. Про це пише видання "delo.ua".

Варто зазначити, що кількість виробленого твердого сиру в ПАТ "Дубномолоко" порівняно з минулим роком значно скоротилася. Протягом 2013 року на заводі було виготовлено 15,866 тонн сиру. Таким чином, на виробництві простежується падіння приросту продукції на 18,41%.

Чистий дохід підприємства з групи "Континіум" за 2014 рік склав близько 700 мільйонів гривень. Цей показник не дозволив ПАТ "Дубномолоко" отримати прибуток. Компанія за 2014 рік зазнала збитків у розмірі більше 1,5 мільйона гривень.

За свідченнями експертів, протягом тривалого періоду сир був основним експортним продуктом України, мав хорошу рентабельність і приносив значний дохід. У 2014 році експорт сиру знизився утричі – з 362, 3 мільйонів доларів до 120, 1 мільйона. Частка сирного експорту в структурі вартості експорту молочної продукції зменшилась до 37% (19,5 тисяч тонн).

Основною причиною падіння показника виробництва сирної продукції в Україні, на думку видання, стала втрата російського ринку збуту через продуктове ембарго, запроваджене РФ. Цю втрату українським виробникам, як видно зі статистики, подолати поки не вдалось.

Читайте також ЯК ВОЛИНСЬКІ ЕКСПОРТЕРИ ХИТРУЮТЬ З ПУТІНИМ

Довідково: ПАТ "Дубномолоко" – сировиробник, який входить до складу компанії "Українська сирна компанія".На заводі працює шість ліній прийому молока, потужністю 25 тисяч літрів на годину. На підприємстві "Дубномолоко" створюють тверді й плавлені сири торгової марки "Комо".

Нагадаємо, КОМПАНІЯ З ГРУПИ "КОНТИНІУМ" ЕКПОРТУВАТИМЕ СИР ДО КИТАЮ

Автор фото:delo.ua

1465
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...
#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)
Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й ...
Неочікувана парочка друзів
Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно ...