Волинські ходуни вибороли"срібло" на чемпіонаті України

Понеділок, 21 жовтня 2019, 17:10
Волинські ходуни вибороли

На два дні Івано-Франківськ став осередком легкоатлетичних першостей.

19-20 жовтня тут відбулися ХХIV міжнародні змагання зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді, – повідомляє відділ питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Отож, чемпіонат України завершився для волинських ходунів сріблом. Загальнокомандний рахунок волинських атлетів становив 410 очок, осібно − першим фінішував Андрій Марчук. У командному чемпіонаті та Кубку теж маємо друге загальнокомандне місце.

У Івано-Франківську продовжила свою переможну ходу і Любешівська ДЮСШ. Нагадаємо, юні любешівчани вже здобули низку легкоатлетичних перемог у першостях спортивних шкіл. І прикарпатський командний чемпіонат не став винятком. Любешівські спортсмени вп’яте стали кращими
серед ДЮСШ.

Як повідомляє на своїй фейсбук-сторінці тренер Валентина Борисюк, атлети завершили сезон із такими результатами: 1 місце − Валерія Шоломицька; 2 місце − Тарас Корецький; 2 місце − Дмитро Медведюк; 2 місце − Катерина Токарчук ; 5 місце − Іванна Меліщук; 2 місце − Оксана Лук‘янович; 3 місце − Катя Причиніч; 1 місце − Андрій Токарчук; 5 місце − Аня Матрунчик; 6 місце − Ярослав Базелюк; 4 місце − Яна Фарина; 3 місце − Андрій Синдюк. До слова, Андрій вперше виконав норматив Майстра спорту України.

Волинські ходуни виборолиВолинські ходуни виборолиВолинські ходуни виборолиВолинські ходуни виборолиВолинські ходуни вибороли