Поділитись:

Волинські бігуни привезли "золото" з чемпіонату України з легкоатлетичного кросу

Четвер, 31 жовтня 2019, 18:15
Волинські бігуни привезли «золото» з чемпіонату України з легкоатлетичного кросу

Серед переможців Ужгородського чемпіонату України з легкоатлетичного кросу є волинські спортсмени.

Про це повідомила тренер Олена Борисюк, – інформує відділ питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Нагадаємо: 30-31 жовтня в Ужгороді триває легкоатлетична першість серед ДЮСШ та СДЮШОР (дорослі, молодь, юнаки та юніори).

Чемпіонкою України у категорії дівчата, U16, стала уродженка Любешівського району Юлія Петрик. Дівчина фінішувала на дистанції 1 кілометр із результатом 3.09 хв.

Наступна золота нагорода знайшла іще одну любешівчанку − Іванну Кух. Вона завершила 4-кілометрову дистанцію із результатом 14:55 хв.

Третя золота перемога вихованців ДЮСШ смт. Любешів – у змішаній естафеті 4×1 км. Четвірка Юлія Петрик, Тарас Корецький, Іванна Кух, Едуард Комяк стала першою серед одинадцяти команд-учасниць.