Поділитись:

«Луцький домобудівельний комбінат» таки поверне мільйон гривень місту

Четвер, 31 жовтня 2019, 16:55

Прокурори довели в суді апеляційної інстанції незаконність дій Луцької міської ради щодо зменшення ПАТ "ЛДБК" коштів пайової участі в розвиток інфраструктури міста на понад 1 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині. 

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позовні вимоги Луцької місцевої прокуратури та визнано незаконність дій Луцької міської ради щодо зменшення Приватному акціонерному товариству "Луцький домобудівельний комбінат" на понад 1 млн грн  коштів пайової участі у розвиток інфраструктури Луцька.

Як уже повідомлялося, правовими підставами звернення прокурорів до суду в інтересах держави стали норми Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", згідно яких забороняється вимагати від замовника будівництва надання будь-яких інших послуг, крім пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Всупереч вимог закону, Луцька міська рада безпідставно зменшила ПАТ "ЛДБК" кошти пайової участі в сумі 1 036 385  грн, у зв’язку з проведенням робіт із реконструкції парку на розі вулиць Конякіна-Гордіюк в Луцьку. 

За результатами розгляду справи рішенням суду першої інстанції позовні вимоги прокурора було задоволено - визнано недійсною додаткову угоду до договору пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, якою зменшено ПАТ "ЛДБК" кошти пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів на 1 036 385 грн.

Проте підприємство оскаржило це рішення в апеляційному порядку. Суд апеляційної інстанції пристав на позицію прокуратури й відмовив у задоволенні апеляційної скарги забудовників.

Тож кошти в сумі понад 1 млн грн надійдуть до бюджету міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 грудня 2019
06 грудня 2019
05 грудня 2019
12:54
04 грудня 2019