Поділитись:

Волинських бізнесменів тероризують псевдоподатківці

П'ятниця, 08 листопада 2019, 10:01

В окремих райцентрах Волині останнім часом мають місце випадки, коли від імені начальників податкових інспекцій до платників податків телефонують
шахраї, які жодного відношення до податкової служби не мають.

Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Поки не встановлені особи нібито від імені посадових осіб пропонують представникам бізнесу негайно зв’язатися з керівником ДПІ для вирішення невідкладних питань. З цією метою телефонні шахраї для зв’язку з податковою надають номер телефону, яким насправді не користується жодна посадова
особа територіальних органів ДПС у Волинській області.

Тож у податковій службі краю просять громадян та представників підприємництва бути обачними, а у разі дзвінка від невідомих осіб нібито від імені контролюючого органу негайно повідомляти таку інформацію за номером телефону в м. Луцьку: (0332) 777-102.

Саме інформація від платників податків може стати корисною для встановлення осіб, які своїми шахрайськими діями вводять в оману платників податків, що не сприяє конструктивному діалогу між ДПС та платниками податків.

Нагадаємо: завдяки запровадженню електронних сервісів в процес обслуговування та податкового супроводу платників податків подати звіти та виконати податкові зобов’язання кожен платників податків може дистанційно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів