Поділитись:

Кабмін відкриє єдину "гарячу" лінію для скарг і консультацій

П'ятниця, 08 листопада 2019, 14:52

Десятки кол-центрів Кабміну та інших центральних органів влади України об’єднають в один. Тобто українці зможуть за єдиним номером телефону звернутися до держави зі скаргами, питаннями та по косультації.

На сьогодні в самому лише Кабміні працюють близько 50 різних кол-центрів, – розповів 24 каналу міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

Кожен з цих кол-центрів має свої стандарти, обладнання, купує сервери, комп’ютери. Дубілет вирішив усе це централізувати, зробити дуже високою якість обслуговування українців, які звертаються у кол-центр уряду.

"Я кажу своїм співробітникам, що от дивіться, у нас є Monobank і ми маємо бути не гіршими, ніж Monobank, коли до нас будуть звертатися", – сказав міністр.

Звернення через месенджери

"Моя мрія полягає в тому, щоб ми могли обслуговувати не лише телефонні дзвінки та пошту, але й месенджери. У телеграмі, вайбері, фейсбуці ти зможеш звернутися до держави і наш оператор кол-центру зможе тобі допомогти", – анонсував зміни Дубілет.

Він сподівається, що вже за пів року вдасться перезапустити та централізувати багато кол-центрів, щоб вивести обслуговування громадян на якісно новий рівень.

З якими питаннями можна буде звертатися в кол-центри уряду?

"Це можуть бути найрізноманітніші питання. У когось – юридичні консультації, у когось – якісь скарги, в когось – питання щодо субсидій. Ми хочемо все це централізувати, щоб у людини не було думки, а куди писати, куди дзвонити. Просто – єдина точка контакту, за якою людина отримає гідну, правильну консультацію, а не буде якогось "футболу" зі зверненням", – пояснив міністр.

Повноцінно можливість звернень до всіх міністерств планують запустити наступного року. Але наразі такий пілотний проєкт вже запускають з Міністерством соціальної політики.

"Ми перш за все намагаємося взяти на себе звернення цього пілотного міністерства. Потім упродовж року ми всі інші міністерства та центральні органи влади зможемо звести в одну точку", – анонсував Дубілет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 листопада 2019
05 листопада 2019
04 листопада 2019
25 жовтня 2019
02 жовтня 2019
02 вересня 2019
24 липня 2019
26 червня 2019
24 червня 2019
24 травня 2019
13 травня 2019
13 лютого 2019
10 січня 2019