Поділитись:

Волиняни можуть отримати безоплатну правову допомогу: коли і як

Понеділок, 02 грудня 2019, 09:48

Безоплатна правова допомога в територіальних органах ДПС у Волинській області гарантована кожному платнику податків.

А щоб отримати кваліфіковану допомогу – консультацію чи роз’яснення щодо особливостей застосування норм податкового законодавства, можна скористатися «гарячими лініями», що працюватимуть 3 та 10 грудня 2019 року з 14.00 до 15.00, – повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

У цей час начальник управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Волинській області Юлія Стельмащук за номером телефону (0332) 777-126 спілкуватиметься з громадянами з питань, що виникають у них під час виконання податкових зобов’язань та застосування вимог податкового
законодавства.

Окрім того, право на безоплатну правову допомогу в територіальних органах ДПС у Волинській області кожен громадянин може реалізувати під час особистого прийому громадян посадовими особами територіальних органів ДПС у Волинській області.

З графіком особистого прийому можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДПС у Волинській області в розділі «Приймальня громадян».

Особистий прийом здійснюється в громадській приймальні Головного управління ДПС у Волинській області за адресою м. Луцьк, Київський майдан,
4, запис за номером телефону: (0332) 777-113.

Нагадаємо: з метою підвищення рівня обізнаності громадян з їх правами та обов’язкам в Україні щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права. Окрім більш активного інформування платників податків про гарантії дотримання прав і свобод, громадянам пропонуються безоплатні правові консультації.

Довідково:

Відповідно до Указу Президента України, в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, проводиться Всеукраїнський тиждень права. Саме 10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Загальну декларацію прав людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів