Поділитись:

Лучани боргують державі гроші за елітні авто

Понеділок, 02 грудня 2019, 14:54

Власники вартісних автомобілів упродовж січня-листопада 2019 року сплатили до місцевих бюджетів Волині 3 мільйони 514 тисяч гривень транспортного податку.

Таким чином цього року громади отримали на 239 тисяч гривень більше транспортного податку проти аналогічного періоду торік. Однак, незважаючи на позитивну динаміку із забезпечення надходжень транспортного податку, в ГУ ДПС у Волинській області звертають увагу боржників на необхідності розрахуватися з бюджетом.

Зокрема, лучани та мешканці Луцького району, котрі мають у власності вартісні авто, нині боргують значні суми транспортного податку. Наразі у переліку таких боржників місцевих бюджетів, котрі зареєстровані у м. Луцьк та Луцькому районі, – понад 70 громадян та підприємців – фізичних осіб.

Головне управління ДПС у Волинській області нагадує, що своєчасно та у повному обсязі сплачувати податки, збори та митні платежів громадян зобов’язують ст. 67 Конституції України та ст. ст. 25,38 Податкового кодексу України.

Тож у разі ігнорування боржниками свого конституційного обов’язку фахівці ДПС в межах компетенції на підставі п.87.11 ст.87 Податкового кодексу України звертатимуться до суду з позовами про стягнення податкового боргу.

Нагадуємо, що стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснює державна виконавча служба відповідно до норм закону про виконавче провадження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 лютого 2020
16:08
15 лютого 2020
14:30
14 лютого 2020