Поділитись:

Лялька LOL в гостях у Барбі: розвивальні ігри від Будинку Іграшок у «Промені»*

Вівторок, 03 грудня 2019, 13:43

Батьки часто думають про те, у яку гру пограти дитині, щоб отримати не лише задоволення, а й користь.

Розвага з лялечками – одне з улюблених занять дівчаток. Ця іграшка не просто забавляє, вона впливає на розвиток і формування емоцій, розкриває творчі здібності й покращує уяву, вчить базових понять спілкування й пояснює довкілля. Дитина ідентифікує себе з персонажами казок і улюблених мультфільмів, приміряє ролі позитивних і негативних персонажів, пробує себе в різних іпостасях. Чудовими варіантами для розвивавальних ігор стануть ляльки Лол Сюрприз і Барбі.

У Будинку Іграшок, що на першому поверсі РЦ «Промінь», розповіли, які існують ігри Барбі з іншими лялечками

Barbie – легендарна фешн-фігурка від американського концерна Mattel. Вона – символ краси та жіночності, що надихає й орієнтує на успіх. Які ж є ігри з Барбі? У колекції знайдеться безліч персонажів: принцеси, бізнесвумен, матусі з немовлятами, русалки, медсестри та продавчині. Кожна з них має характерну зовнішність, захоплення і таланти. Виробники супроводжують лялечок розкішним гардеробом, транспортом, будиночками, меблями та домашніми улюбленцями.

Забави цікавіші, якщо в них беруть участь іграшки, що розрізняються за розмірами, пропорціямитіл, кольором шкіри та волосся. З ними дівчинка може створювати нескінченну кількість ігровихситуацій. Лялечку легко уявити спортсменкою, лікарем, вихователькою в дитячому садку або вчителькою в школі. У цьому випадку ідеально згодяться лялечки різного розміру. Наприклад,Barbie і популярні фігурки ЛОЛ Сюрприз.

Серія L.O.L. Surprise від компанії MGA Entertainment (США) сповна відповідає своїй назві. Lil Outrageous Littles можна перекласти як «злегка епатажні крихітки». Мінілялечка ховається в роз’ємній сфері, де вже є безліч сюрпризів-шарів. Кожен шар – це наклейки із загадками та описом здібностей, взуття, елементи гардеробу, модні аксесуари, інструкція і колекційний постер.

Упакування-куля застосовується як підставка, ванночка, мінібудиночок, сумочка-переноска.

Купити ляльки ЛОЛ – значить подарувати дитині очікування дива й свята. Адже дівчинка до останнього не дізнається, яка саме модель їй дісталася і які у неї здатності.

Як вибрати ляльку LOL? Уся продукція має супроводжуватися сертифікатом якості та безпеки. Сама лялечка продається в кулі, на якій мають бути позначки: ім'я компанії «MGA Entertainment, Inc.» або «MGA», оригінальна назва «L.O.L. Surprise!».

Практична користь

Це не просто пластикові фігурки. Граючи ними, діти створюють установку на майбутнє. Залучення до гри одночасно красунь Barbie і великоголових карапузів ЛОЛ Сюрприз формує переконання, що кожен гідний бути успішним і коханим, незалежно від зовнішнього вигляду. Такі різні зовні, вони дозволять дівчинці відчувати себе красивою і не переслідувати недосяжний ідеал. Розмаїття форм відволікає від ідеї єдиного канону краси та вчить терпимості.

З лялечками Барбі та ЛОЛ Сюрприз дитина зможе уявляти героїв у повсякденному житті, розігрувати сюжети за участю подружок. З їхньою допомогою маля приходить до розуміння, що краса – це питання смаку. Дівчинка буде із задоволенням гратися фігурками різного розміру і зовнішності, і завдання батьків – ненав'язливо пояснити, що таким самим доброзичливим має бути повсякденне ставлення до несхожості, у тому числі – тілесної.

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2020
20 січня 2020
17 січня 2020
16 січня 2020
15 січня 2020
14 січня 2020