Поділитись:

Луцький джаз-клуб отримав світове визнання (фото)

Вівторок, 17 грудня 2019, 22:14

Вже традиційний для Луцька фестиваль "Jazz Bez 2019" пройшов успішно. 

Закривав цьогорічний фестиваль дует одного з найкращих саксофоністів світу, людини, з якою сьогодні асоціюється джаз в США, Грега Осбі і володаря 10 "Греммі" за участь
в різних музичних проєктах, одного з найкращих джазових піаністів світу Тала Коена, – інформують організатори фесту. 

Автор фото:Варвара Шевчук

Автор фото:Варвара Шевчук

Автор фото:Варвара Шевчук

Вони відкрили для себе луцький джаз-клуб і забажали зіграти після концерту джем-сейшн. 

Автор фото:Варвара Шевчук

Автор фото:Варвара Шевчук

Автор фото:Варвара Шевчук

Зі слів їхньої менеджерки Ханни, музиканти майже ніколи не грають джеми, а те, що в "Цитрі", Грег і Тал заграли, – це не лише унікальна подія, це фактично визнання, що в місті є справжній джазовий клуб. Зірки світового джазу, зі слів Ханни, акцептували Луцьк на джазовій мапі світу, адже тепер сюди можуть приїздити музиканти звідусюди. 

До речі, Грег планує в 2020 році приїхати ще раз в Україну для допомоги молодим талантам, адже, окрім своєї гри, він проводить майстер-класи. 

На післяфестивальний спонтанний концерт в "Цитрі" потрапили й учасники гурту "ХЗВ". 

Автор фото:Варвара Шевчук

Автор фото:Варвара Шевчук

Автор фото:Варвара Шевчук


Довідково:

Грег Осбі – американський саксофоніст, композитор і педагог. Біографія Грега Осбі значною мірою  перетинається з усією історією джазової музики. З 1980-х років він виступає і записується з такими зірками, як Гербі Хенкок, Діззі Гіллеспі, Джек Де Джонетт, Стів Колман, Джим Холл і Ендрю Хілл. На рахунку Осбі – п’ятнадцять альбомів із легендарним лейблом Blue Note Records. У 2008 році Грег створив свій власний лейбл "Inner Circle Music", який підтримує найталановитіших музикантів із усього світу.

Тал Коен – молодий джазовий піаніст і композитор з Австралії та Ізраїлю. У 2015 він став лауреатом премії "Freedman Fellowship 2015", завдяки якій записав альбом авторської
музики у Нью-Йорку, а також зіграв сольний концерт в оперному театрі Сіднея. Альбом Джона Даверса "American Dreamers: Voices of Hope, Music of Freedom" за участі Тала Коена здобув три премії "Греммі" у 2019 році. Виступав на міжнародних джазових фестивалях у Нью-Йорку, Детройті, Маямі, Гватемалі, взяв участь у безлічі фестивалів та концертів на запрошення посольств Ізраїлю та Австралії по всьому світу, є володарем рідкісної Genius Visa (віза генія) США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 березня 2020
27 березня 2020
20:00
26 березня 2020