Поділитись:

Волиняни стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної ходьби

Вівторок, 24 грудня 2019, 04:10

Любешівські легкоатлети взяли участь у всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби. Першість на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого відбулася 21 грудня в Сумах.

Як розповіла тренер Олена Борисюк, активна та наполеглива підготовка учнів ДЮСШ Любешова стала запорукою високих досягнень. Так, Валерія Шоломіцька встановила рекорд України на дистанції 3000м − 13:42.53 (U16). Тарас Корецький встановив особистий рекорд на дистанції 5000 м − 21:16.18,а також показав другий результат у світі серед юнаків, учасників змагань 2019 року, категорія (U18). Медведюк Дмитро виборов золото на дистанції 5000 м (U20). Катерина Токарчук стала першою серед дівчат, дистанція 3000м (U18).

Та найприголомшливішою та найяскравішою подією для команди стала потрійна перемога: ходоки Оксана Лук‘янович, Катерина Причиніч, Анна Матрунчик зайняли цілий п’єдестал (1-3 місця) на дистанції 2000 м, категорія U14.

Волиняни стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної ходьбиВолиняни стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної ходьбиВолиняни стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної ходьбиВолиняни стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної ходьбиВолиняни стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної ходьбиВолиняни стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної ходьби