Поділитись:

Проїзд у таксі Луцька може подорожчати

Вівторок, 21 червня 2016, 17:53

У зв'язку з встановленням для таксистів паркувального збору проїзд у луцьких таксі може подорожчати.

Про це стало відомо під час круглого столу щодо організації мережі таксомоторних стоянок на території міста відбувся 21 червня, – інформує Волинське Агентство Розслідувань.

Проект рішення щодо організації мережі таксомоторних стоянок у місті узгодили представники служб таксі та місцевої влади, тож його розглянуть вже на найближчому засіданні виконкому. На усіх стоянках таксі встановлять відповідні знаки.

На круглий стіл зібралися представники служб таксі, заступник міського голови Сергій Григоренко та керівник КП "Автопарксервіс" Олександр Мартинюк. Останній зазначив, що питання парковок обговорюють ось уже шість років і лише тепер вдалося розробити та узгодити пропозицію.

Представники зацікавлених сторін виїжджали на місця та спільно планували встановлення знаків. Співпрацювали у цьому напрямку й з поліцією, тож на круглий стіл винесли узгоджене положення Цей проект винесуть на найближчий виконком.

Зі слів голови асоціації таксистів міста Сергія Романчука, водії таксі відчували значні незручності через відсутність парковок. Зокрема, були конфлікти із патрульними через штрафи за паркування у місцях, де таксисти вже давно влаштовують стоянки, а там лише не встановлені знаки. Тож тепер на парковках встановлять знаки із узгодженою для різних служб таксі кількості паркомісць.

Водночас може зрости тариф на перевезення. Оскільки парковки треба буде обслуговувати та прибирати. Попередньо оголосили, що таксисти сплачуватимуть вартість паркувального збору у розмірі 6 гривень за день.

Серед запропонованих ідей – використовувати зупинки транспортного засобів уночі для стоянок таксі. Проте для цього має бути встановлений електронний дорожній знак, який змінюватиме табло – один такий вартує півтори тисячі доларів.

Надрукувати
мітки:
коментарів