Поділитись:

Безлімітні розваги та неймовірні святкування дня народження в РЦ «Промінь»*

П'ятниця, 10 січня 2020, 17:14

Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», що на 2-му поверсі РЦ «Промінь», пропонує найбільший у місті вибір розважальних послуг для дітей.

Окрім популярних ігрових зон з автоматами, батутами та лабіринтом, в межах комплексу працює мюзік-хол «Не кажи мамі». Це улюблене місце для святкувань найочікуванішої події для діток – дня народження. Тут вам допоможуть організувати незабутню вечірку, наповнену різноманітними розвагами, яскравими костюмами, декораціями, майстер-класами, цікавими шоу-програмами, дискотекою та караоке.

Найбільше дітки надають перевагу шоу-програмам. На разі у Долині Смугастого їх три: паперове шоу, вибухове конфеті-шоу та загадкове шоу хімічних дослідів і експериментів «Х-show» – унікальне хімічне шоу, наповнене різноманітними дослідами та експериментами, в ході якого учасники на власні очі побачать, як кубик льоду змусить воду кипіти та диміти, спробують на дотик піну з сюрпризом, заморозять предмети та спробують димові коктейлі. Окрім цього, на дітей та дорослих чекатиме багато сюрпризів та неповторних емоцій.  

Також на святкування можна замовити тематичні творчі майстер-класи або смачні солодкі майстер-класи. Віднедавна у комплексі проводять авторські майстер-класи з виготовлення слаймів «Magic Slime».

Значною перевагою є організація свята під ключ. Імениннику достатньо висловити свої побажання адміністратору, і комплекс підготує адаптовану розважальну програму для святкування з урахуванням бюджету, віку діток та їх інтересів. Доповнити свято можна різноманітними майстер-класами (творчими, кулінарними), запальною дискотекою, караоке-батлом, або ж анімаційним інтерактивом.  

Кожне свято виходить особливе. Індивідуальності додає тематичне оформлення в стилістиці вечірки, іменний декор, святкові банери та кольорове конфеті.

Є великий вибір комплексних вечірок, на які іменинник може запросити популярного супергероя, чарівну фею або ж улюбленого мультгероя. У закладі завжди діють вигідні пропозиції та акції для іменинників. А саме безлімітні розваги в ігровій зоні для крихіток та великому лабіринті для всієї компанії.

Також на постійній основі діє суперпропозиція «Cashback від Смугастого» – на розрахункову карту закладу іменинник отримує депозит 10 % від загальної суми чеку розваг, який може використати у будь-який зручний час.

Детальну інформацію можна отримати у адміністраторів комплексу або за телефоном: +380 (66) 755 07 57.
Адреса: 2-й поверх, РЦ «Промінь», просп. Президента Грушевського, 2.Посилання у соціальних мережах: https://www.facebook.com/smugastiy.nosorig/

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 березня 2020
25 березня 2020
24 березня 2020
17:06
23 березня 2020
22 березня 2020
10:05
19 березня 2020
16:35
18 березня 2020
17 березня 2020