Поділитись:

Луцькі лицарі здобули перемоги на Чемпіонаті України (фото)

Понеділок, 20 січня 2020, 14:28

Спортсмени клубу середньовічного бою «Айна Бера Луцьк» вибороли «золото», три «срібла» та дві «бронзи» на Чемпіонаті України із середньовічного бою у версії «SOFT», який відбувався 18-19 січня у Києві.

У змаганнях взяли участь понад 250 учасників, з яких близько 150 – це діти від 6 до 17 років. За честь Луцька боролися 5 дорослих спортсменів та 3 –
підліткового віку.

В масовій номінації «5 на 5» луцькі лицарі здобули «золото», «срібло» й «бронзу»:

• У віковій категорії 16-17 років в складі команди «Зелені ведмеді» 1 місце виборов Борис Робак.
  • У віковій категорії 14-15 років в складі команди «Бера» 2 місце посіли Павло Сиротюк та Ярослав Максимчук.
  • У віковій категорії 18+ в складі команди «Айна Бера Захід» 3 місце взяли Володимир Поліщук, Богдан Жовтобрух, Максим Ващук та Ярослав Капустинський.

В дуельних номінаціях лучани здобули два «срібла» й «бронзу»:

• У номінації «щит-меч» 18+ 2 місце здобув Володимир Поліщук.
  • У номінації «довгий меч» 14-15 років 2 місце взяв Павло Сиротюк.
  • У номінації «алебарда» 14-15 років 3 місце посів Ярослав Максимчук.

«Вважаю, що це хороший старт 2020 року для моїх спортсменів. Зараз ми активно готуємося до Чемпіонату Світу IMCF, що відбудеться в Іспанії», – розповідає очільник клубу й тренер Сергій Ващук.