Поділитись:

У Луцьку знайшли цех, де підробляли алкоголь (фото)

Понеділок, 20 січня 2020, 16:42

У Луцьку вилучено контрафактного алкоголю та тютюну на суму понад 1,3 млн грн. 

Про це інформує прокуратура Волині

За процесуального керівництва прокуратури працівниками головного управління Державної фіскальної служби в області у Луцьку викрито незаконне масове виробництво алкогольних напоїв, а також припинено збут незаконно ввезених на територію України тютюнових виробів. У ході огляду приміщення цеху в межах кримінального провадження, розпочатого за фактами незаконного виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту підакцизних товарів та незаконних дій з марками акцизного податку, загалом вилучено понад 600 літрів підготовлених до розливу спиртових сумішей, 52 ящики горілки різних найменувань з акцизними марками, які відрізняються від тих, що перебувають в законному обігу, обладнання для виготовлення і розливу алкоголю і 300 кілограмів контрафактного тютюну для куріння кальяну.

Вартість вилученого становить понад 1 млн 300 тис грн.

Триває досудове розслідування. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені товари. Вживаються заходи задля встановлення осіб, причетних до незаконного промислу, та притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 7 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:00
25 лютого 2020
14:51