Поділитись:

Луцьк приймає всеукраїнський фестиваль-конкурс “Різдвяні зірочки” (фото)

Субота, 25 січня 2020, 23:32

Луцьк приймає шістнадцятий традиційний всеукраїнський фестиваль-конкурс спортивного бального танцю “Різдвяні зірочки 2020”.

Про це інформує Луцька міська рада.

На сцені Палацу культури міста учасники та колективи з 13 міст України. Загалом 550 дітей-танцюристів. Всі приїхали за перемогою.

Розпочались змагання з хвилини мовчання за загиблим волинським військовослужбовцем Миколою Сорочуком. Опісля, заступник міського голови Ірина Чебелюк привітала лучан та гостей міста з відкриттям змагань.

“Цей фестиваль – надзвичайно чудовий. На сцені величезна кількість талантів, які демонструватимуть свої здібності. Цей фестиваль традиційний і Луцька міська рада й надалі його підтримуватиме. Адже діти – це наше майбутнє, діти – наші зірочки, які підштовхують нас до нових ідей та починань. Діти – це та рушійна сила, яка заставляє нас жити. Я бажаю усім успіху та натхнення, а переможе нехай сильніший”, – побажала учасникам Ірина Чебелюк.

Організаторам фестивалю-конкурсу спортивного бального танцю “Різдвяні зірочки 2020” вона вручила подяки міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 лютого 2020
19:00
21 лютого 2020
13:17