Поділитись:

Як самотужки зробити телефон водонепроникним (фото, відео)

Субота, 25 червня 2016, 10:27

Чи готовий до відпустки ваш смартфон? Адже на пляжі ви ризикуєте не тільки втратити його, але і намочити. Що для більшості техніки закінчується, на жаль, сумно. Тому подбайте про те, щоб зробити ваші гаджети хоча б тимчасово водонепроникними.

Вирушаючи на море, міський пляж, похід або заплив на каяках, потрібно подбати про те, щоб телефон пережив це велика пригода. Так що саме час випробувати 5 способів, як зробити техніку водонепроникною . Нехай деякі з них і виглядають дещо комічно, – пише "NavkoloNas".

Спосіб 1: упаковка

Найпростіший і бюджетний спосіб уберегти телефон від вологи на пляжі – упакувати його в пластиковий пакет "зіплок" . По-перше, через тонкі стінки упаковки ви все ще зможете нормально управляти сенсорним екраном. По-друге, крім захисту від вологи цей спосіб забезпечить ще й захист від дрібних піщинок, які доставляють часом не дрібні незручності. По-третє, вартість водонепроникного Лайфхак – копійки.

Спосіб 2: солідний кейс

Багато виробників аксесуарів для техніки випускають захисні кейси. Наприклад, знамениті OtterBox значно підвищують ударо і волого-опірність навіть тендітних iPhone. Та й сам гаджет в такій броні якось відразу виглядає солідніше, як маленький танк. З недоліків – висока ціна "чохлів виживання".

Спосіб 3: послання в пляшці

Якщо ви плануєте активну водну пригода (рафтинг або заплив на байдарках), можна зробити супер захисний кейс для техніки, ключів і грошей самостійно. Знадобиться всього лише пластикова пляшка з хорошою, щільно закручується кришкою, мотузка і карабін . Звичайно, з таким "чохлом" не посидиш в інстаграм під час запливу. Зате нічого відволікати не буде. А в разі падіння в воду цей батискаф, швидше за все, не піде на дно. Тільки не забудьте причепити його до поясу.

Спосіб 4: надійний захист

Захистити техніку від небажаної вагітності вологи зможе … презерватив . Але не будь-який, а лише прозорий і обов'язково без лубриканта . Помістивши гаджет в "чохол" не забудьте зав'язати його і скріпити вузол невеликою кількістю клею.

Спосіб 5: спеціальне покриття

Сьогодні в онлайн магазинах можна без зусиль знайти спеціальні засоби на зразок лаку, які здатні зробити техніку водонепроникною. Досить покрити складом екран, батарею і в деяких випадках корпус гаджета, дати засобу висохнути, і сміливо вирушати на пляж. Або демонстративно топити його в раковині і фіксувати процес на відео.

Надрукувати
мітки:
коментарів