Поділитись:

Луцькрада видала 40 посвідчень для безоплатного проїзду (перелік)

Четвер, 06 лютого 2020, 10:05

У Луцькій міській раді затвердили перелік громадян, яким видається посвідчення для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2020 рік. 

Відповідне рішення ухвалили у четвер, 6 лютого, під час засідання виконавчого комітету Луцькради. 

Так, посвідчення видадуть:

1. Авер’янов Василь Іванович (голова первинної громадської організації).
2. Артисюк Василь Феодосійович (______).
3. Байгота Людмила Вікторівна (______).
4. Боромотова Наталія Віталіївна (______).
5. Ведринський Петро Іванович (голова первинної громадської організації).
6. Величко Василь Васильович (______).
7. Вознюк Надія Євгенівна (пенсіонер).
8. Глушков Валерій Петрович (голова первинної громадської організації).
9. Голепа Зоя Тимофіївна (голова первинної громадської організації).
10. Гончарук Ганна Дмитрівна (голова первинної громадської організації).
11. Гринюк Євген Борисович (голова первинної громадської організації).
12. Грома Валентина Пилипівна (голова первинної громадської організації).
13. Данилюк Михайло Юрійович (______).
14. Дем’янова Лілія Кузьмівна (голова первинної громадської організації).
15. Дядюк Людмила Юхимівна (голова первинної громадської організації).
16. Дячук Олександр Петрович (голова первинної громадської організації).
17. Кікавська Катерина Федорівна (голова первинної громадської організації).
18. Корольчук Галина Пилипівна (______).
19. Кропива Василь Артемович (______).
20. Кузь Євгенія Петрівна (______).
21. Кухар Тетяна Вікторівна (пенсіонер).
22. Лендяк Софія Іванівна (голова первинної громадської організації).
23. Лукасюк Неля Михайлівна (______).
24. Максимчук Марія Василівна (голова первинної громадської організації).
25. Мацюк Марія Домініківна (голова первинної громадської організації).
26. Мілєвич Любов Федорівна (______).
27. Мінаєва Наталія Іванівна (пенсіонер).
28. Народзонек Лідія Федорівна (голова первинної громадської організації).
29. Охотін Петро Дмитрович (голова первинної громадської організації).
30. Пічугін Віктор Петрович (______).
31. Римарчук Галина Петрівна (______).
32. Самчук Лариса Павлівна (______).
33. Севрюков Валерій Якович (голова первинної громадської організації).
34. Трофімчук Микола Миколайович (______).
35. Фень Йосип Талімонович (______).
36. Ходаківський Віктор Миколайович (голова первинної громадської організації).
37. Хорунжа Іда Іллівна (голова первинної громадської організації).
38. Цимбалова Галина Адамівна (голова первинної громадської організації).
39. Шеренгов Михайлина Сергіївна (пенсіонер).
40. Швецов Георгій Миколайович (голова первинної громадської організації).

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 березня 2020
23 березня 2020
19 березня 2020
18 березня 2020
09:31
16 березня 2020
05 березня 2020
04 березня 2020
03 березня 2020
29 лютого 2020
26 лютого 2020